kolędy muzykadladuszy

Kolędy – Boże Narodzenie | AUDIO playlista

Kolędy na święta Bożego Narodzenia

Czy wyobrażacie sobie święta bez kolęd? Jeśli tak, to przestańcie bo to musi być straszna wizja. Piszę ten wpis w dzień wigilii i mam nadzieję, że mi się to upiecze, ponieważ powinienem ogarniać teraz raczej wszystko, to co z wigilią jest związane… Ale zaraz, zaraz przecież właśnie to robię:) Jest piękny grudniowy poranek. Śnieg zasypał nasze małe miasteczko Giżycko. Jest tak jak sobie wymarzyłem. Przygotowujemy wigilię u nas w domu i za kilka godzin zasiądziemy do wspólnego stołu. Nie chcę słyszeć tylko stukania sztućców i pytań w stylu ” a czy tego już próbowaliście?”. Lubię ciszę, ale nie lubię jej w ten dzień. To niezwykle radosny czas i należy się radować.

Najpiękniejsze kolędy

Jakie kolędy są najpiękniejsze? Ktoś mógłby powiedzieć, że te śpiewane przez nas samych, ok. Ja osobiście mogę śpiewać tylko wtedy kiedy kilka osób prowadzi, a ja wtedy tylko w tle coś tam dośpiewam. To najlepsze wyjście, ponieważ mój wokal mógłby sprawić, że ten radosny czas stałby się jakiś… przygnębiający (śmiech).

Playlista z kolędami

Postanowiłem, że złoże playlistę z kolędami, którą będziecie mogli włączyć, aby ubarwić Wasze wigilijne spotkanie w gronie rodzinnym. Jeśli macie jakieś propozycje, to piszcie w komentarzach, a ja na przyszłe święta być może uzupełnię tę playlistę o kolejne kolędy.

Aha… Ta playlista składa się głównie z chorałów. Osobiście nie lubię kolęd w wykonaniu różnych gwiazd, ale jeśli będziecie chcieli, aby taką playlistę stworzyć, to oczywiście zrobimy to:) P.s. Tak dodałem również dwa anglojęzyczne ponieważ są piękne:)

A oto kolędy wybrane przeze mnie:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *