Cześć

Nazywam się Jerzy Ledziński i jestem założycielem strony Muzykadladuszy.pl

W mojej głowie zrodził się pomysł, aby stworzyć stronę, na której znajdziecie wszelkie aktualności związane z polską muzyką chrześcijańską, swoistego „centrum”. Wasze wsparcie równa się większy zasięg, a co za tym idzie? Więcej osób może usłyszeć muzykę ludzi, którzy w centrum życia stawiają Boga. Jeśli jesteś osobą wierzącą, to jesteś raczej świadomy tego jak ważne jest głoszenie dobrej nowiny. W życiu chrześcijanina jest to wręcz fundamentalne.

Jak myślicie, czy statystyczny nastolatek nie zwróci większej uwagi na treść przesłania w muzyce, której słucha aniżeli na artykuł na stronie, któregoś z portali chrześcijańskich? Czy jesteśmy świadomi jak znakomite narzędzie ewangelizacji jakim jest muzyka jest bagatelizowane?

Wielu muzyków inwestuje swoje prywatne środki w to, aby nagrać w profesjonalnych warunkach swoje utwory. Nagrywają teledyski, które również kosztują, a przede wszystkim inwestują swój czas, choć wielu z nich ma swoje rodziny. Wielu muzyków, kładących mocny nacisk na treść ich utworów, ma często realny wpływ na życie innych ludzi i warto, aby dać słuchaczom możliwość odnalezienia miejsca w sieci gdzie mogą sprawdzić i posłuchać takich właśnie artystów, często tworzących w tzw. podziemiu, nie mający zasięgu.

Jako przykład podam mój utwór. Zasięg? ponad pół miliona wyświetleń na Youtube. Jest naprawdę mnóstwo świetnych utworów, ale dzisiaj nie wystarczy tylko to, że umiesz nagrać dobry utwór. Dzisiaj musisz pokazać światu, że w ogóle istniejesz.

Pomóżcie promować to niesamowicie skuteczne narzędzie ewangelizacji jakim jest muzyka chrześcijańska.

Mój cel?

  1. Stworzyć stronę gdzie słuchacz wszelkie aktualności z polskiej scenie muzyki chrześcijańskiej
  2. Stworzyć lepsze warunki promocji muzyków chrześcijańskich
  3. Wykorzystać muzykę chrześcijańską skuteczniej, aby dobra nowina dotarła jak najdalej.

Jeśli to ma się udać to potrzebujemy trzech składników:

  1. Modlitwy
  2. Pieniędzy
  3. Ludzi, którzy chcą pisać na naszą stronę

Zachęcam do wsparcia nas poprzez comiesięczną wpłatę choćby 5zł, w tym celu zapraszam tutaj

Druga forma to jednorazowa wpłata na podane konto:

14 1140 2004 0000 3502 4478 5477

Jerzy Ledziński

w tutule wpłaty „wspieram muzykadladuszy.pl”

 

UWAGA

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami, ustaw powiadomienia na naszej stronie na FACEBOOKu tak jak na załączonym obrazku 🙂

pomoc na fb