jak ogień w nocy

FISHECLECTIC Jak Ogień w Nocy

Jak Ogień w Nocy„, to utwór zespołu Fisheclectic zapowiadający ich trzeci album, którego premiera już 11 maja, czyli za miesiąc. Jednak zanim to nastąpi polecam poświęcić kilka minut i wsłuchać się w słowa oraz muzykę. Osobiście uważam, że, aby piosenka z takim przekazem dotknęła serca, potrzebna jest pewna lekkość w wokalu, a muzyka powinna tę lekkość podtrzymywać. Oczywiście zachęcam, aby posłuchać jej kilkukrotnie, aby odkryć jej całe piękno. Ja dodam tę piosenkę do mojej playlisty, bo trafia do mnie w 100%.
Niesamowite jest to, że chcąc cokolwiek napisać odnośnie tego utworu, przyszły mi do głowy słowa innej piosenki, a konkretnie chodzi mi o „w lekkim powiewie przychodzisz do mnie Panie”. Nie było by w tym nic specjalnego gdyby nie to, że szukając fragmentu w Biblii odnośnie „lekkiego powiewu” w którym przychodzi Pan, trafiłem na ten fragment „Po trzęsieniu ziemi powstał ogień: Pan nie był w ogniu. A po tym ogniu – szmer łagodnego powiewu”. Przeszły mnie ciarki jak to zobaczyłem i choć dla wielu może wydać się to dziwne, dla mnie było to chyba potrzebne. Bóg przychodzi tak jak On chce, a nie tak jak my tego oczekujemy i to jest wspaniałe i ekscytujące. Moje skojarzenie poprowadziło mnie do fragmentu pisma świętego, w którym jest przecież mowa o ogniu. Dziękuje za ten utwór zespołowi Fisheclectic, a Was drodzy czytelnicy proszę o udostępnianie tego artykułu po to, aby pomóc rozwijać się naszej stronie.

Jerzy Ledziński

Płyta będzie zawierała 13 nowych utworów Joanny i Łukasza Kupczyńskich. Zdjęcia do teledysku „Jak ogień w nocy” powstały w Izraelu. Już niedługo kolejna część podróży po Jerozolimie i Betlejem. Muzyka: Joanna Kupczyńska Słowa: Joanna Kupczyńska Aranżacja, realizacja nagrań, mix: Łukasz Kupczyński, Fishsound Studio Mastering: Robert Amirian, Studio Sound Tropez Śpiew: Joanna Kupczyńska Gitara akustyczna: Michał Dziuba, Fortepian: Joanna Kupczyńska Gitara basowa, syntezatory, perkusja: Łukasz Kupczyński Rysunki: Łukasz Kupczyński Słowa piosenki i akordy znajdziecie w zakładce 'notatki’ na : https://www.facebook.com/Fisheclectic/ Dystrybutor albumu: RTCK Muzyka https://www.rtck.pl/sklep/wydawnictwo… Wytwórnia: Fishmusic, Lightsource RTCK Muzyka Booking, Management: Piotr Szwędrowski – piotr.szwedrowski@rtck.pl – tel. 570 700 917 Facebook: https://www.facebook.com/RTCKMuzyka/ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1xq…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *