alina at home

„At Home” ponad granicami

Wszyscy „w domu”?

Co może łączyć zespoły I.N.D z Gdyni i In The Verse z De Pere w USA, poza trzema słowami w nazwach i chrześcijańskim przesłaniem okraszonym  mocnymi dźwiękami? ☺ Wokalistka I.N.D Alina Lewandowska oraz gitarzysta In the Verse, Dave Hanson, poznali się na jednym z forów chrześcijanskich podczas promowania macierzystych kapel. Od słowa do słowa, poczuli ogromne pragnienie Ducha Świętego, żeby stworzyć we dwójkę odrębny projekt, który nazwali At Home.

Dave w USA, Alina w Polsce, ona katoliczka, on protestant- niesamowity dowód jak Duch Św. działa ponad wszelkimi granicami aby tylko pociągnąć ludzi ku Sobie.

W ciągu dosłownie weekendu powstały 4 utwory, następnie kolejne. 26.10.2018 ukazał się w sieci album zatytułowany „If you proclaim”. Muzyce przyświeca tylko jeden cen – uwielbić nią Boga. Na płycie znalazły się zarówno spokojne ballady w charakterze worshipowym, jak i utwory rockowe i metalowe, wszystkie niesamowicie melodyjne.

Teksty i linie wokalne układa Alina, muzyką zajmuje się Dave, od strony produkcyjnej nad wszystkim czuwa Tomek Górnicki, producent muzyczny z Trójmiasta.

Zespół można znaleźć na portalu soundcloud oraz oczywiście na facebook’u

https://www.facebook.com/homeofficial777

Singiel promujący płytę: „If you proclaim”:

https://soundcloud.com/user-941155830/if-you-proclaim

Video do “Word of God”:

 

Płytę można nabyć tutaj: https://itunes.apple.com/us/album/if-you-proclaim/1440079296

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *