Wyrwani z Niewoli dotarli do mnie

O Swoim spotkaniu z Wyrwanymi z Niewoli napisał Antoni Białek:

Na zespół Heres /Wyrwani z Niewoli natknąłem się nie dawno, w mojej szkole, a dokładnie w ZSOIZ w Lwówku Śląskim. Wcześniej nie słuchałem ich piosenek, bo interesowałem się innymi zespołami, do chwili kiedy spotkałem ich na żywo. Przyjechali do nas – Jacek Heres Zajkowski i Piotr Zalewski. Spotkanie trwało półtora godziny i było niesamowite. Raperzy w bardzo młodzieżowym stylu, tłumaczyli nam sedno smutków nastolatków takich jak my. Pokazywali nam nasze kompleksy, które nie pozwalały nam otworzyć się na łaskę Boga i drugiego człowieka. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć ich piosenki np. „Mamo”, „Chodzi z nami”! Zafascynowało mnie ich ludzkie podejście do innych, oni nie byli jak inni artyści, którzy są zamknięci w ramach teledysku czy studia. Oni potrafią wychodzić do ludzi i głosić prawdę,  która może zmienić nie jedno ludzkie serce!

wyrwani z niewoli

Poza tym po koncercie długo rozmawiałem z Piotrem Zalewskim i dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, to było niesamowite spotkanie,  które coś we mnie zmieniło, a przynajmniej uświadomiło mi co warto zmienić na lepsze. Ich przesłanie bardzo mnie dotknęło, tak jak większości osób które były na koncercie !

Waszej ocenie drodzy czytelnicy pozostawiam ich muzykę, ale przesłanie i sposób w jaki je przekazują jest po prostu nie do przebicia. Zespołowi Heres/Wyrwani z Niewoli życzę dalszych sukcesów w zdobywaniu ludzkich serca na następnych koncertach i spotkaniach! I za to wszystko chwała Panu !!!

Zapraszamy do odsłuchania jednego z najlepszych numerów od Heres/Wzn:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *