Muode Koty – Stranger Things | Nowy teledysk!

Powiem tak… Stranger Things oglądałem zanim to było modne! #badum_tss. Kiedy zobaczyłem news-a o tym, że Muode Koty wypuszczą kawałek o tej nazwie, to sobie pomyślałem – chcą się chłopaki wypozycjonować na chodliwej frazie „Stranger Things”:) Czy tak było naprawdę? Nie wiem. Wiem natomiast, że moim skromnym zdaniem, jest to chyba ich najlepszy numer. Teledysk to już nie jakieś tam pitu pitu, tylko naprawdę kozak. Jako, że jestem człowiek orkiestra i temat filmowania nie jest mi obcy, to byłem pozytywnie zaskoczony tym co zobaczyłem. W szczególności urzekły mnie te przebitki, które miały najbardziej nawiązywać do popularnego serialu – świetna robota. Co do samego rapu? Kiedy zaczęła się pierwsza zwrotka, to poczułem narastającą we mnie zazdrość – Jak to?! A dlaczegóż tak?! Ten „muody” młokos tak dobrze nawinął? A no bardzo dobrze. Wersy i flow zrobiły na mnie wrażenie i szybko pocieszyłem się faktem, że to ja kiedyś mówiłem do Wiecznego -„ten chłopak ma talent” – lub coś w tym stylu. Jedno do czego się przyczepię – Kuba, trochę lepsza dykcja i masz u mnie dozgonny szacun! A jak Wam się podoba ten utwór?

Jerzy Ledziński

?Singiel Muodych Kotów pt.Stranger Things to zapowiedź nadchodzącej wielkimi krokami , drugiej już płyty tego składu.? Link do strony : www.muodekoty.com Link do FB : https://web.facebook.com/muodekoty/ Tekst: Muode Koty Prod.: Kamska Mix:Wełenka Studio:Ns Studio Klip:Homex

Jeden komentarz

  1. Niezłe te Koty. Nowoczesny styl, w tych czasach tak trzeba. Ja jestem bardziej tradycjonalistą, ale trzeba docenić ich pasję i wysoki poziom rapowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *