emocjonalia

„Emocjonalia” czyli Emocjonalny rap z przesłaniem chrześcijańskim

Emocjonalia

Gdy Bóg błogosławi i pomaga, nie ma rzeczy niemożliwych. Raper Christophoros777 przy ścisłej współpracy z producentem muzycznym Keyteepee z Nowego Sącza, nagrał hip-hopową płytę „Emocjonalia”. Całkowicie niezależne wydawnictwo jest dostępne w wersjach fizycznych i na platformach streamingowych.

– Spełniło się moje wielkie marzenie, ale bez Boga nie byłoby to możliwe – zaznacza Krzysztof Niedzielan, Christophoros777. Urodzony w 1989 roku w Cieszynie, od kilku lat mieszkający w Nowym Sączu i pracujący w radiu RDN. Czas wolny wypełniony jest muzyką.

– Już prawie 4 lata temu poznałem producenta Kamila Kamińskiego (Keyteepee), mojego rówieśnika. Przekonałem go, że świetnie poradzi sobie z bitami hip-hopowymi, choć wcześniej tworzył głównie muzykę elektroniczną. Postanowił spróbować i to był strzał w dziesiątkę. Niespełna 2 lata temu postanowiliśmy nagrać płytę i wydać ją fizycznie. Wokale rejestrowane były w domowym studio u Kamila, on stworzył całą muzykę oraz zrobił miks i mastering. Wszystko pięknie się ułożyło. Pan Bóg czuwał – uważa Christophoros.
Efektem współpracy jest 13 utworów pełnych przesłania chrześcijańskiego, ale nie tylko. Mowa jest o ojczyźnie, o bliskich osobach, teksty wspominają konkretne wydarzenia z życia autora. – Teksty Krzyśka i moja muzyka, to taka fajna symbioza. Cieszę się, bo to tak trochę spadło z nieba – wyjaśnia Keyteepee.
Na krążku znaleźli się ciekawi goście. Rapują między innymi znani ze sceny chrześcijańskiej Augustyn, Hiob oraz Fran. Usłyszycie też gościnne zwrotki raperów Dilo, Kailu i RDK oraz śpiew Justyny Mikulskiej i Lucyny Ruchały – prezenterki radia RDN Nowy Sącz.
 emocjonalia

Płyta „Emocjonalia” jest dostępna fizycznie oraz w serwisach stremingowych (między innymi YouTube, Spotify, Deezer, Tidal, Amazon, iTunes).

Album jest też dostępny w Apple Music i w iTunes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *