Agnieszka Musiał - PROM

Agnieszka Musiał – PROM (Official Video)

Agnieszka Musiał – PROM

Agnieszka Musiał nie przestaje mnie zaskakiwać. Ten utwór pokazuję, że w twórczości Agnieszki nie ma miejsca na banały i kompromisy. Osobiście dostrzegam tu pewien spryt (tak spryt) przemycania w subtelny sposób przekazu o ogromnej wartości duchowej.

PROM

Urzekło mnie to, że video jest w klimacie taśm VHS, co jak wiemy jest ostatnio bardzo modne. Jednak myślę, że zarówno dla Agnieszki jak i dla mnie (jesteśmy z tego samego rocznika) ten styl obrazu ma również wartość sentymentalną. Sprawdzajcie koniecznie i podawajcie dalej – Agnieszka Musiał – Prom.

Z opisu na Youtube:

Posłuchaj w serwisach streamingowych: https://ffm.to/agnieszkamusialprom „PROM” to trzecia zapowiedź materiału otwierającego nowy rozdział muzyczny, w którym subtelne brzmienie ukulele łączy się z elektroniką, a treści dopełniają polskie teksty.

“PROM” • tekst: Agnieszka Musiał, Jan Smoczyński muzyka: Agnieszka Musiał, Jan Smoczyński produkcja muzyczna, aranżacja: Jan Smoczyński ————————————- wokal, ukulele, chóry: Agnieszka Musiał programowanie, miks, mastering, chóry: Jan Smoczyński Nagrań dokonano w studiu Tokarnia Music Production. ————————————- „PROM” – teledysk Pomysł: Agnieszka Musiał, Marcin Kopiec Kamera, montaż: Marcin Kopiec Asysta na planie: Anita Barczewska, Małgorzata Hutek, Krystian Tuzimski Produkcja: Mortvideo MUA: Zuzanna Górska Ubrania marki Reserved dzięki uprzejmości wspaniałej Ewy Torres. występują: Agnieszka Musiał, Piotr Zakrzewski Dziękuję z serca osobom zaangażowanym w realizację piosenki i obrazka. Sylwi Smoczyńskiej, za nieocenioną pomoc, rady i najlepszą lokalizację. Jaśkowi Smoczyńskiemu za ekstra robotę w studiu, rozkminki i dzielenie się ogromnym talentem. Małgosi Hutek i Karolowi Makowskiemu za wsparcie, organizację na planie, asystę. Marcinowi Kopiec, Anitce Barczewskiej, Krystianowi Tuzimskiemu za dwa super dni zdjęciowe, Wasze talenty i super klimat na planie. Matiemu i Adriance Musiał za obecność, rady i wsparcie. Zuzi Górskiej za makijaż i za to, że zawsze znajdujesz dla mnie czas! Ewie Torres za stroje. Mimi Wydrzyńskiej za rozmowy, szczere opinie, pocieszanki. Ekipie z Agora Digital za pomoc. ♡ Piosenkę dedykuję małemu Brunowi ♡

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *