Jakimowicz Sowiński podcast

Katolickie podcasty / PODKASTY religijne

Chrześcijańskie podkasty / czym właściwie są podkasty?

Podkasty to seria cyfrowych plików dźwiękowych (najczęściej w formacie MP3 lub AAC), które są publikowane w Internecie i udostępniane do pobrania i odtwarzania na urządzeniach mobilnych lub komputerze. Podkasty są zwykle emitowane w formie audycji lub programów radiowych, ale są dostępne do odtwarzania w dowolnym momencie, zamiast nadawanego na żywo.

Podkasty mogą być nagrywane na różne tematy, takie jak sport, polityka, nauka, kultura i wiele innych. Najczęściej są tworzone przez pasjonatów, dziennikarzy, blogerów lub celebrytów. Często też wykorzystywane są przez media jako dodatek do tradycyjnych programów radiowych lub telewizyjnych.

Podkasty stały się bardzo popularne w ostatnich latach, ponieważ umożliwiają słuchaczom dostęp do szerokiej gamy treści w dowolnym czasie i miejscu. Odpowiednie aplikacje umożliwiają pobieranie nowych epizodów automatycznie, co pozwala na słuchanie ulubionych programów bezpośrednio na smartfonie lub tablecie.

Ja polecam „NA WERANDZIE PODCAST”

Niewątpliwie jednym z najlepszych podkastów katolickich w Polsce jest „Na werandzie Podcast” prowadzony przez Krzysztofa Sowińskiego. Wklejam link do całej playlisty. Moim ulubionym jest jednak Jakimowicz i Sowiński podcast. Nie ma tam lukru, tylko same „mięso”.

UBoga podcast, a może Prawie Morały?

Z tego co zauważyłem, nie ma wielu podcastów, a może inaczej… Nie wielu tak się określa. Formuły podcastowe są przecież u jednego z moich ulubionych twórców na Youtube, a konkretnie u Tomka Samołyka – ogromnie polecam!

Jakie znasz podkasty katolickie?

Fajnie jakby ten wpis był bogaty w Wasze komentarze z propozycjami co do podkastów, a konkretnie fajnie jakbyście zaproponowali jakieś, które mógłbym dodać do listy i uzupełniać listę podcastów na bieżąco.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *